מתיחה מצחיקה

איך לארגן מתיחה מצחיקה

רוצים לארגן מתיחה מטורפת שתצחיק את ילד היום הולדת עד לשנה הבאה? כל הדרכים לעשות זאת בהצלחה כאן במאמר.

בכל שנה מחדש אתם שוברים את הראש איך להפתיע את החברים שחוגגים יום הולדת. השנה החלטתם להעניק מתנה מיוחדת לחבר קרוב שזה עתה חוגג 12 שנים של אושר, והמתנה היא: מתיחה מצחיקה ומצולמת כמזכרת ליום הולדת בלתי נשכח. ללא ספק מתנה מקורית שיהיה קשה מאד להתעלות עליה בשנה הבאה. אז איך מארגנים מתיחה מוצלחת?

לפני הכל חשוב לא לשכוח את הטאקט בבית

על אף שמתיחה מורכבת מאלמנטים שובביים ומצחיקים לגמרי חשוב שלא נשכח להשאיר מקום לכבוד בסיסי עבור הנמתח וגם עבור מי שעתיד לצפות במתיחה לאחר מכן. והכוונה היא, לא מצלמים חלקי גוף שעשויים להביך, לא מסגירים מידע אישי השמור לכם כחברים קרובים בלבד ובוודאי שלא משתמשים באלימות כלשהי שעלולה לגרום נזק פיזי וגם נפשי בסופו של דבר. זהו, אלא חוקי היסוד שלנו, מכאן השמיים הם הגבול.

שילוב בין אימה להפתעה

בכדי שהמתיחה שלכם תהיה מוצלחת עליכם לשלב בין פחד ואימה להפתעה גמורה. כיצדו עושים זאת? בוחרים במשהו שילד יום ההולדת פוחד ממנו במיוחד, למשל ג'וקים או עכבישים, משלבים את הגורם החביב הזה יחד עם מקום בו אין סיכוי שהוא יחשוד במציאותם של יצורים כאלה והרי לכם יופי של מתיחה, ימי הולדת כאלו הם בלתי נשכחים!

אם אין לכם אפשרות להשיג תנין שיחכה בבוקר יום ההולדת בחדרו של הנמתח אפשר להשאיר לו נחש עשוי גומי על הכרית, את הצרחות יוכלו לשמוע גם השכנית, בנתיים השגתם לכם סרטון מתיחת יום הולדת הורס.

הזמנת שווא

מתיחה שתוביל את ילד או ילדת יום ההולדת אל מסיבת ההפתעה שהכנתם לו היא המתיחה המוצלחת ביותר, בעיקר מכיוון שיש לה תכלית והיא משעשעת מאד, תוכלו לעשות זאת באמצעות הטלפון הנייד. החוגג משוגע על כדורגל? התקשרו ממספר לא מזוהה כאשר הוא יענה ספרו לו שאתם מדברים מקבוצת הכדורגל מכבי חיפה והמנוי שלו עלה בהגרלה הגדולה לטיסה עם כוכבי הקבוצה לאיטליה. הזמינו אותו לקחת את הכרטיסים ותנו לו את כתובת המועדון בו אתם חוגגים לו מסיבת הפתעה. יידעו את ההורים שלו והרי לכם סרטון אדיר של ספורט ליום הולדת! הקרינו אותו כמובן במסיבה הגדולה.

באותה הדרך תוכלו למתוח את ילדת יום ההולדת. היא משוגעת על אופנה וסטייל, חולמת להיות דוגמנית ליום אחד? טלפנו אליה והזמינו אותה ליום צילומים של מגזין מעריב לנוער. למה דווקא אני שואלת החוגגת? איתרנו אותך בפייסבוק ואת נראית פשוט מדהים, רוצים אותך לקמפיין הבא שלנו. פשוט, מצחיק וקל להפליא! עוד סרטון אדיר של יום ההולדת.

תזכורת והערה

חשוב שלא תשכחו לבקש מאחד ההורים לבצע את המשימה כדי שלא יזהו את הקול שלכם בטלפון, חשוב גם לצלם את הכל באיכות טובה מספיק כדי שתוכלו להקרין על גבי מסך גדול ולצחוק יחד. הערה קטנה: אם החוגגים אינם ספונטניים ומביני הומור בדרך כלל וותרו עליהם כקורבנות מתיחה ובחרו באחד החבר'ה שמבין הומור וצחוק שכזה.

מתחתם? הצלחתם? שלחו אלינו את הסרטונים ונוכל להעלות רעיונת נוספים לפורטל שלנו!

 מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

יום כיף ספונטני עם בן או בת הזוג

כך מעבירים יום כיף ספונטני עם בן או בת הזוג

20/03/2019 15:28:00

שמעתם מחברים המלצות על סדנאות זוגיות שתוכלו ללכת אליהם, אבל איפה מוצאים סדנאות כאלו? פשוט מאוד - כאן אצלנו.

מסיבת פיגמות מוצלחת, מסיבת פיגמות

מסיבת פיג´מות מוצלחת

24/02/2019 13:44:37

כל מה שצריך כדי לדעת איך לארגן מסיבת פיג´מות מוצלחת. הכל בכתבה שלפניכם.

יום הולדת לגיל שנה,יום הולדת לטיף ולטף

הילד חוגג שנה? ימי הולדת לטיף ולטף חוגגים בצורה מיוחדת במינה.

28/02/2016 13:10:45

מגוון רעיונות וצורות לחגיגת יום הולדת לגיל הרך, ברמה שעוד לא הכרתם. בואו לחגוג ולהעניק לילד בן השנה יום הולדת מיוחדת במינה.

דברים טובים

דברים טובים שאפשר לעשות ביום ההולדת

30/08/2015 13:54:07

ימי הולדת הם ימים בהם מקבלים מהעולם שפע של אהבה, מתנות ותשומת לב. מה דעתכם לתת קצת בחזרה?

5 רעיונות מיוחדים שיעזרו לכם לצאת מהשעמום!

11/08/2015 16:52:52

אם המשפט "אמא משעמם לי!" מוכר לכם היטב כדאי מאד שתקראו את הכתבה הזו ואולי תקבלו כמה רעיונות איך לשבור את השעמום.

יום הולדת,יום הולדת אטרקטיבית,אטרקציות,עיצוב בלונים,יום הולדת מעניינת

חגיגת היום הכי חשוב בשנה

18/02/2016 16:20:12

מה באמת מעניין אתכם? היום הכי אטרקטיבי בשנה מגיע

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר