הפעלה עם חיות

מה דעתכם שביום ההולדת הבא שלכם יגיעו גם צב, נחש, איגואנה ותוכי? אהבתם את הרעיון? אנו מזמינים אתכם לבחור הפעלה עם חיות ליום ההולדת שלכם! מכירים חברים חדשים, לומדים על החיות, מאכילים, מלטפים, שרים ונהנים יחד בפעילות מיוחדת במינה שמתאימה לכל קבוצה ולכל גיל. פעילות עם חיות, יום הולדת מוווושלם!

חיות וחוויות - ארועים מגוונים
מרכז

מוכנים לעשות חיים עם חגיגה מגניבה עם בעלי החיים? יום הולדת כזה טרם חגגתם! חגיגה מרגשת עם חברים וחיות.


0 המלצות

עולם הכלבים של תומר
מרכז, ירושלים

יום הולדת מדהים וחווייתי לאוהבי כלבים מושבעים נלמד טריקים ופקודות, נתנסה באילוף ובעיקר נכייף!


0 המלצות

גן החיות של אמיר
צפון, מרכז, ירושלים

מסיבה שהיא פינת ליטוף ענקית! הילדים יכירו, ילמדו וילטפו חיות יפות ומתוקות!


11 המלצות

קרקס החיות של מרינה
כל הארץ

יום הולדת עם קרקס החיות של מרינה, בליויי חמוס, ארנב, תוכי כלבים ועוד, חוויה התפתחותית לכל הילדים


2 המלצות

קטגוריות קשורות:

הפעלה עם חיות

מחפשים הפעלה מיוחדת? אוהבים בעלי חיים? זו ההזדמנות שלכם להזמין אל המסיבה את החברים ההולכים על ארבע, הזוחלים על הגחון והמעופפים בכנפיים. הפעלה עם חיות ליום ההולדת המונחית על די מפעילים מקצועיים שיגיעו לכל מקום שתבחרו, לבית, לפארק או לכיתה בבית הספר ויהפכו את יום ההולדת שלכם לבלתי נשכח.
הפעלות עם חיות ליום הולדת הן חוויה נפלאה המאפשרת היכרות מקרוב עם עולמם של בעלי החיים המיוחדים ביותר. ההפעלה מתאימה גם לקטנים וגם לגדולים ומשלבת בתוכה פעילות ליטוף, לימוד, שירים ואפילו ריקודים. משחקים מיוחדים עם בעלי החיים ובלעדיהם וביקר הפתעות גדולות כמו ביקור של נחש ענקי או צ"ינצ"ילה רכת פרווה.
אילו חיות מגיעות בזמן הפעלה של חיות ליום ההולדת? בעיקר חיות בית ומחמד כמו ברווזים, אפרוחים, אוגרים, כלבלב, איגואנה אקזוטית, עכברים קטנים ולבנים, תוכי ועוד. מלבדם יפתיע אתכם המפעיל כאמור גם בביקורו של נחש, בצפרדעים שקופצות למרחקים, בחמוס שאוהב להשתולל ולפעמים גם בחיות גדולות יותר כמו סוס פוני.
ההפעלה מותאמת לגיל הילדים ולגודל הקבוצה ואורכת בדרך כלל כשעה וחצי בהן יכולים הילדים לא רק ללמוד על בעלי החיים אלא גם להחזיק וללטף אותם, להכיר שירים חדשים הקשורים אליהם וגם להשתתף במשחקים מדליקים בהקשר ש בעלי החיים.
הזמינו עוד היום את הפעלות עם חיות לימי ההולדת ותיהנו מערב נפלא ובלתי נשכח. לפרטים נוספים המשיכו לגלוש באתר

הפעלה עם חיות, הפעלה עם חיות לימי הולדת, הפעלות עם חיות

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר