יום הולדת מדעי

קטגוריות קשורות:

מחפשים יום הולדת מדעי ליום הולדת? כנסו עכשיו לאתר המוביל לימי הולדת 2party ומצאו את היום הולדת מדעי ליום הולדת. ריכזנו בשבילכם את מפעילים המובחרים לימי הולדת.

משחקי המדע

כל הארץ
פעילויות מדעיות חינוכיות מלמדות שירתקו כל ילד כמו הכנת גלידה מולקולרית!
64 המלצות

הפרופסור המפוזר

כל הארץ
הפרופסור יעשה לכם הפעלה מושלמת וקסומה, תכירו טוב את המדע בשילוב משחקים והומור
31 המלצות

מדען נולד

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר
חגיגה של קסם מדעי עם ניסויים שלא ראיתם כמותם, קסמים מיוחדים והמון הפתעות מדעיות

נפלאות המדע

שרון, מרכז, ירושלים, דרום
מופע מלא להבות ושיקויים! הכול בתפאורה מדעית ייצוגית! מסיבה מלמדת וחינוכית!
14 המלצות

יום הולדת מדעי

מדע זה עסק רציני אבל גם משחק ילדים! אנו מזמינים את כל הילדים חובבי המדע והניסויים בישראל להפוך את יום ההולדת שלהם למעבדה של צחוק ועניין. הזמינו את החברים שלכם לאירוע מיוחד במינו – יום הולדת מדעי ובלתי נשכח!
אז נכון שיהיו כאלו שירימו גבה וייתקשו להבין את הקשר בין מדע ליום הולדת אבל אנחנו יודעים שישנו קשר חזק ומעניין מאד. ימי הולדת מתרחשים פעם בשנה, המדע לעומת זאת הוא עניין המתפתח כבר מאות שנים. אנו מגלים בכל שנה דברים חדשים והמדענים בישראל ידועים בהמצאותיהם החדשניות והמדליקות. ביום ההולדת הקרוב גם אתם תוכלו לשחק יחד עם החברים שלכם במשחקי מדע שישאירו את כולם פעורי פה.
אז מה צריך לעשות בשביל לארגן יום הולדת מדעי? התשובה היא – שום דבר. המפעילים שלנו יעשו את כל העבודה בשבילכם, אתם צריכים רק לגלוש כאן באתר ולבחור את המפעיל המדעי שהכי מוצא חן בעיניכם. מכיוון שיש כמה וכמה הפעלות מוצעות ברחבי הארץ בדקו שאתם מחפשים באזור הנכון.
יום הולדת מדעי מכיל משחקים, הפעלות מיוחדות, ניסויים מדליקים שנעשים בפיקוח עם חומרים מיוחדים שרק מדענים יכולים להתנסות בהם וכמובן חידות רבות והפתעות גדולות. כמו בכל יום הולדת גם במקרה של יום הולדת מדעי יהיו חטיפים, ממתקים והפתעות לילדים אך בניגוד לכל יום הולדת אחר יכול מאד להיות שתראו את ההפתעה דווקא דרך המיקרוסקופ!

יום הולדת מדעי, ימי הולדת מדעי

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר